Informacja

Dnia 10.06.2023r. w Biskupicach Zabarycznych odbędzie się Festyn dla Osób Niepełnosprawnych. Fundacja ” W jedności siła” otrzymała dofinansowanie do projektu pn” Integracja dla osób niepełnosprawnych” od Wójta Gminy Sieroszewice

Informacja

Fundacja ” W jedności siła” informuje, że podopieczni Fundacji będą uczestniczyć w Polskiej Nocy Kabaretowej 24.02.2023 r. w ramach projektu ” Integracja osób niepełnosprawnych” dofinansowanego  przez Urząd Gminy Sieroszewice.

Informacja o 1,5%

1,5% podatku

Prośba o 1,5% dla Fundacji „W jedności siła”
Szanowni Państwo, co roku możecie odpisać swoje 1,5% podatku na naszą Fundację.

Nasz KRS 0000400154

CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5% : CELE STATUTOWE FUNDACJI

Przez ostatnich12 lat wielu beneficjentów skorzystało z zabiegów rehabilitacyjnych i masaży leczniczych co zaowocowało poprawą w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Nadal widzimy potrzebę kontynuacji takich działań u wielu nowych beneficjentów.

Państwa wsparcie z 1,5% przyczyni się do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i masaży leczniczych, wyjazdów na Termy do Uniejowa, porad neurologopedy, psychologa, biofeedbecku oraz wiele innych atrakcji ( Festyny, Dzień Matki)
W jedności nasza siła!
Z góry dziękujemy za okazane serce !

Podziękowania

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” składa tą drogą serdeczne podziękowanie wszystkim Państwu, którzy przekazali 1% swojego podatku dochodowego na rzecz naszych podopiecznych oraz na cele statutowe Fundacji. Dzięki  Państwa pomocy nasi podopieczni mieli możliwość skorzystania z leczenia prywatnego u lekarzy specjalistów oraz z turnusów rehabilitacyjnych. Serdecznie dziękujemy.

Zarząd Fundacji ” W jedności siła”

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” serdecznie dziękuje Stowarzyszeniu Przyjaciół Kotłowa i Okolic ” Wspólne Dobro” za zaproszenie na uroczyste obchodzony Dzień Matki w Biskupicach Zabarycznych. Jak to bywało wcześniej imprezy organizowane przez Stowarzyszenie ” Wspólne Dobro” są bardzo ciekawe, wesołe oraz z niespodziankami. Tak było i tym razem. Oprócz Burmistrza Mikstatu, Księdza Infuata Juliana K. sekretarz Mikstatu Pani Danuty K. wystąpił solista zespołu Partita. Zabawa była przednia.

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” składa serdeczne podziękowania organizatorom.

Informacja

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w dniu 12.02.2022r  zmarł nasz podopieczny Roman Sobczak. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia a dla Pana Romana spoczywaj w spokoju. Fundacja ” W jedności siła”

Informacja 2022

Fundacja ” W jedności siła”  informuje, że trwa nabór  beneficjentów z miasta Ostrowa Wielkopolskiego , którzy posiadają stopień niepełnoprawności w stopniu umiarkowanym oraz znacznym na bezpłatną rehabilitację ruchową oraz masaże lecznicze w domu pacjenta. Również mogą się zgłaszać beneficjenci, którzy są po udarach i mają kłopoty z wymową na bezpłatne badania do neurologopedy. Informacje pod nr tel. 888 588 315 lub 886 188 517. Fundacja otrzymała dofinansowanie do projektu z Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” zaprasza na V Integracyjny Festyn dla Osób Niepełnosprawnych w Michałkowie dnia 12.09.2020 od godziny 14.00.

Informacja

W związku z epidemią koronawirusa wstrzymujemy rehabilitację  i masaże lecznicze w domu naszych podopiecznych. O zmianie decyzji poinformujemy na stronie internetowej. Zarząd

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” pragnie poinformować wszystkich chętnych o dofinansowaniu projektu z rehabilitacji, masaży oraz porad psychologa.  Informacje pod nr tel. 886 588 517. Zapraszamy.

Informacja

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

Oddział Wielkopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowie Wielkopolskim

 

zapraszają na spotkanie

„Razem dla osób z niepełnosprawnościami”,

które odbędzie się

30 października 2019 r. w godz. 10:00 do 12:00

w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

  1. Wysocka 1B, Centrum Szkolenia

 

Spotkanie dedykujemy osobom z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunom.

 

Program:

  1. „Rola PFRON w systemie wsparcia osób z niepełnosprawnościami w środowisku lokalnym” –prelekcja przedstawiciela Oddziału Wielkopolskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  2. „Zadania realizowane przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie” – prelekcja przedstawiciela Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowie Wielkopolskim.
  3. „Świadczenia uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji” – prelekcja przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału w Ostrowie Wielkopolskim.
  4. „Rehabilitacja lecznicza w ramach prewencji rentowej ZUS” – prelekcja przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Zarząd Fundacji

 

 

 

 

 

Informacja

Zapraszamy dnia 16.10.2019r. na dyżur do siedziby OWR ul. Wrocławska 18 w godz. 11.00 – 17.00.  Około południa zaproponujemy smaczną gorącą żołnierską grochówkę oraz aromatyczna kawę.

 

Z pozdrowieniami Zarząd

informacja

Zapraszamy dnia 09.10.2019r. na dyżur do siedziby OWR ul. Wrocławska 18 w godz. 11.00 – 17.00.  Około południa zaproponujemy gorący posiłek oraz  kawę i ciasteczko.

Z pozdrowieniami Zarząd

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” zaprasza na Festyn Integracyjny wszystkich naszych podopiecznych oraz sympatyków dn. 07.09.2019 na lotnisko w Michałkowie u MAXA od godz. 14.00

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” informuje , że zaczynają spływać na konto Fundacji pieniądze z 1%. Jesteśmy wdzięczni naszym podopiecznym,za aktywność, którą w tym roku podatkowym się wykazali.

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” informuje, że pojawiło się na stronie internetowej sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2018  w zakładce SPRAWOZDANIA. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z bieżącą działalnością Fundacji oraz rozliczeniem .

Zarząd