Zarząd Fundacji ” W jedności siła” zaprasza na Festyn Integracyjny wszystkich naszych podopiecznych oraz sympatyków dn. 07.09.2019 na lotnisko w Michałkowie u MAXA od godz. 14.00

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” informuje , że zaczynają spływać na konto Fundacji pieniądze z 1%. Jesteśmy wdzięczni naszym podopiecznym,za aktywność, którą w tym roku podatkowym się wykazali.

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” informuje, że pojawiło się na stronie internetowej sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2018  w zakładce SPRAWOZDANIA. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z bieżącą działalnością Fundacji oraz rozliczeniem .

Zarząd

Informacja

Zarząd Fundacji informuje,że w związku z zakończeniem remontów przywracamy nasze standardowe dyżury w siedzibie ul. Wrocławska 18 w środy w godz 11.00 – 16.00.

Tą drogą pragniemy poinformować Państwa, iż otrzymaliśmy dofinansowanie od Wojewody Wielkopolskiego do projektu „Rehabilitacja, masaż leczniczy – drogą do samodzielności i niezależności osób niepełnosprawnych”.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do nas w najbliższych dniach dyżurów.

Z pozdrowieniami

Zarząd Fundacji

Życzenia

                                                    Radosnych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych 

                                                                                                życzy

                                                                    Zarząd Fundacji „W jedności siła”

Znalezione obrazy dla zapytania e kartki wielkanoc

Informacja

Szanowni Państwo!

W związku z prowadzeniem bardzo intensywnej renowacji elewacji zewnętrznej budynku jesteśmy zmuszeni zawiesić środowe dyżury w siedzibie Fundacji ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa.Jednocześnie  jesteśmy do Państwa dyspozycji pod dostępnymi nr telefonów. Po zakończeniu prac remontowych poinformujemy Państwa o wznowieniu dyżurów.

Z pozdrowieniami

Zarząd Fundacji

Informacja!

Zarząd Fundacji ” W jedności siła ” informuje, że rozpoczynamy realizacje  projektu Wzmocnić sprawność oraz Skuteczność zabiegów drogą do sukcesu dofinansowanego przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zakres projektu to: fizjoterapia, masaże lecznicze oraz z porady psychologa i badania z zakresu biofeedbecku, EEG.  Fizjoterapia, masaże lecznicze oraz porady psychologa i badania biofeedbecku, EEG są nieodpłatne.

Podopiecznych zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o zgłaszanie sie w siedzibie Fundacji przy ul. Wrocławskiej w najbliższe środy w godz.od 11.00 – 16.00.

1% podatku

Prośba o 1% dla Fundacji „W jedności siła”
Szanowni Państwo, co roku możecie odpisać swój 1% podatku na naszą Fundację.

Nasz KRS 0000400154

CEL SZCZEGÓŁOWY 1% : CELE STATUTOWE FUNDACJI

Przez ostatnich 7 lat wielu beneficjentów skorzystało z zabiegów rehabilitacyjnych i masaży leczniczych co zaowocowało poprawą w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Nadal widzimy potrzebę kontynuacji takich działań u wielu nowych beneficjentów.

Państwa wsparcie z 1% przyczyni się do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i masaży leczniczych.
W jedności nasza siła!
Z góry dziękujemy za okazane serce !

Informacja

Zapraszamy na jutrzejszy dyżur do siedziby OWR w godz. 11.00 – 17.00. Tradycyjnie około południa będziemy się posilać domową  zupką a do tego aromatyczna kawa i domowe ciasto.

Do zobaczenia

Zarząd

Informacja

Zapraszamy dnia 16.01.2019r. na dyżur do siedziby OWR w godz. 11.00 – 17.00. Około południa zaproponujemy gorący posiłek oraz noworoczną kawę i ciasteczko

Z nieukrywaną radością pragniemy Państwa poinformować o dofinansowaniu przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego projektów „Skuteczność zabiegów drogą do zdrowia” oraz „Wzmocnić sprawność”.

O przystąpieniu do realizacji w/w projektów poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiamy Zarząd

 

Znalezione obrazy dla zapytania kartka bożonarodzeniowa

Zdrowych, radosnych, pogodnych, rodzinnych  Świąt Bożego Narodzenia  

życzy 

  Zarząd Fundacji „W jedności siła”

Informacja

Przypominamy o jutrzejszym  cotygodniowym dyżurze tj. środa 12.12.2018r.. Tradycyjnie w siedzibie OWR ul. Wrocławska 18 około południa podamy ciepłą strawę tym razem będą to żelazne/ szare kluski z kiszoną kapustką.

Do zobaczenia mniamuśne pozdrowienia przesyła Zarząd Fundacji

Informacja

Zapraszamy dnia 28.11.2018r. na dyżur do siedziby OWR w godz. 11.00 – 17.00. Około południa zaproponujemy gorący posiłek oraz ciasto, herbatę i kawę

Do zobaczenia

Zarząd

Podziękowanie

Wszystkim  podopiecznym, którzy przybyli dzisiaj na degustację żurku serdecznie dziękujemy i zapraszamy za tydzień

Informacja!

Zapraszamy na jutrzejszy dyżur do siedziby OWR w godz. 11.00 – 17.00. Około południa zaproponujemy gorący żurek oraz aromatyczną kawę.

Do zobaczenia

Zarząd

Podziękowanie

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” składa tą drogą serdeczne podziękowanie wszystkim Państwu, którzy przekazali 1% swojego podatku dochodowego na rzecz naszych podopiecznych lub na cele statutowe Fundacji.