Informacja

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że w dniu 12.02.2022r  zmarł nasz podopieczny Roman Sobczak. Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia a dla Pana Romana spoczywaj w spokoju. Fundacja ” W jedności siła”

Informacja 2022

Fundacja ” W jedności siła”  informuje, że trwa nabór  beneficjentów z miasta Ostrowa Wielkopolskiego , którzy posiadają stopień niepełnoprawności w stopniu umiarkowanym oraz znacznym na bezpłatną rehabilitację ruchową oraz masaże lecznicze w domu pacjenta. Również mogą się zgłaszać beneficjenci, którzy są po udarach i mają kłopoty z wymową na bezpłatne badania do neurologopedy. Informacje pod nr tel. 888 588 315 lub 886 188 517. Fundacja otrzymała dofinansowanie do projektu z Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” zaprasza na V Integracyjny Festyn dla Osób Niepełnosprawnych w Michałkowie dnia 12.09.2020 od godziny 14.00.

Informacja

W związku z epidemią koronawirusa wstrzymujemy rehabilitację  i masaże lecznicze w domu naszych podopiecznych. O zmianie decyzji poinformujemy na stronie internetowej. Zarząd

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” pragnie poinformować wszystkich chętnych o dofinansowaniu projektu z rehabilitacji, masaży oraz porad psychologa.  Informacje pod nr tel. 886 588 517. Zapraszamy.

Informacja

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

Oddział Wielkopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowie Wielkopolskim

 

zapraszają na spotkanie

„Razem dla osób z niepełnosprawnościami”,

które odbędzie się

30 października 2019 r. w godz. 10:00 do 12:00

w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

  1. Wysocka 1B, Centrum Szkolenia

 

Spotkanie dedykujemy osobom z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunom.

 

Program:

  1. „Rola PFRON w systemie wsparcia osób z niepełnosprawnościami w środowisku lokalnym” –prelekcja przedstawiciela Oddziału Wielkopolskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
  2. „Zadania realizowane przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie” – prelekcja przedstawiciela Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrowie Wielkopolskim.
  3. „Świadczenia uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji” – prelekcja przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału w Ostrowie Wielkopolskim.
  4. „Rehabilitacja lecznicza w ramach prewencji rentowej ZUS” – prelekcja przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Zarząd Fundacji

 

 

 

 

 

Informacja

Zapraszamy dnia 16.10.2019r. na dyżur do siedziby OWR ul. Wrocławska 18 w godz. 11.00 – 17.00.  Około południa zaproponujemy smaczną gorącą żołnierską grochówkę oraz aromatyczna kawę.

 

Z pozdrowieniami Zarząd

informacja

Zapraszamy dnia 09.10.2019r. na dyżur do siedziby OWR ul. Wrocławska 18 w godz. 11.00 – 17.00.  Około południa zaproponujemy gorący posiłek oraz  kawę i ciasteczko.

Z pozdrowieniami Zarząd

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” zaprasza na Festyn Integracyjny wszystkich naszych podopiecznych oraz sympatyków dn. 07.09.2019 na lotnisko w Michałkowie u MAXA od godz. 14.00

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” informuje , że zaczynają spływać na konto Fundacji pieniądze z 1%. Jesteśmy wdzięczni naszym podopiecznym,za aktywność, którą w tym roku podatkowym się wykazali.

Informacja

Zarząd Fundacji ” W jedności siła” informuje, że pojawiło się na stronie internetowej sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2018  w zakładce SPRAWOZDANIA. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z bieżącą działalnością Fundacji oraz rozliczeniem .

Zarząd

Informacja

Zarząd Fundacji informuje,że w związku z zakończeniem remontów przywracamy nasze standardowe dyżury w siedzibie ul. Wrocławska 18 w środy w godz 11.00 – 16.00.

Tą drogą pragniemy poinformować Państwa, iż otrzymaliśmy dofinansowanie od Wojewody Wielkopolskiego do projektu „Rehabilitacja, masaż leczniczy – drogą do samodzielności i niezależności osób niepełnosprawnych”.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do nas w najbliższych dniach dyżurów.

Z pozdrowieniami

Zarząd Fundacji

Życzenia

                                                    Radosnych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych 

                                                                                                życzy

                                                                    Zarząd Fundacji „W jedności siła”

Znalezione obrazy dla zapytania e kartki wielkanoc

Informacja

Szanowni Państwo!

W związku z prowadzeniem bardzo intensywnej renowacji elewacji zewnętrznej budynku jesteśmy zmuszeni zawiesić środowe dyżury w siedzibie Fundacji ze względu na zagrożenie bezpieczeństwa.Jednocześnie  jesteśmy do Państwa dyspozycji pod dostępnymi nr telefonów. Po zakończeniu prac remontowych poinformujemy Państwa o wznowieniu dyżurów.

Z pozdrowieniami

Zarząd Fundacji

Informacja!

Zarząd Fundacji ” W jedności siła ” informuje, że rozpoczynamy realizacje  projektu Wzmocnić sprawność oraz Skuteczność zabiegów drogą do sukcesu dofinansowanego przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zakres projektu to: fizjoterapia, masaże lecznicze oraz z porady psychologa i badania z zakresu biofeedbecku, EEG.  Fizjoterapia, masaże lecznicze oraz porady psychologa i badania biofeedbecku, EEG są nieodpłatne.

Podopiecznych zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o zgłaszanie sie w siedzibie Fundacji przy ul. Wrocławskiej w najbliższe środy w godz.od 11.00 – 16.00.

1% podatku

Prośba o 1% dla Fundacji „W jedności siła”
Szanowni Państwo, co roku możecie odpisać swój 1% podatku na naszą Fundację.

Nasz KRS 0000400154

CEL SZCZEGÓŁOWY 1% : CELE STATUTOWE FUNDACJI

Przez ostatnich 7 lat wielu beneficjentów skorzystało z zabiegów rehabilitacyjnych i masaży leczniczych co zaowocowało poprawą w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Nadal widzimy potrzebę kontynuacji takich działań u wielu nowych beneficjentów.

Państwa wsparcie z 1% przyczyni się do prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych i masaży leczniczych.
W jedności nasza siła!
Z góry dziękujemy za okazane serce !