Patrycja Blewąska

Od 6 roku życia choruję na cukrzyce typu I, jestem osoba niepełnosprawną od urodzenia ze znacznym stopniem niepełnosprawności, ukończyłam Szkołę Specjalną w Ostrowie Wielkopolskim a obecnie uczestniczę w zajęciach terapeutycznych w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Ze względu na moje schorzenie wymagam stałej opieki drugiej osoby, wielokrotnie w ciągu dnia sama lub rodzice kontrolują poziom cukru we krwi, od pewnego czasu używam LIBRA-SENSOR, którego koszt miesięczny wynosi ok. 500,00 zł. Jestem pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów, a pieniądze przekazane na moje subkonto umożliwią mi dalszej funkcjonowanie w życiu codziennym.