Informacja!

Zarząd Fundacji ” W jedności siła ” informuje, że rozpoczynamy realizacje  projektu Wzmocnić sprawność oraz Skuteczność zabiegów drogą do sukcesu dofinansowanego przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zakres projektu to: fizjoterapia, masaże lecznicze oraz z porady psychologa i badania z zakresu biofeedbecku, EEG.  Fizjoterapia, masaże lecznicze oraz porady psychologa i badania biofeedbecku, EEG są nieodpłatne.

Podopiecznych zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o zgłaszanie sie w siedzibie Fundacji przy ul. Wrocławskiej w najbliższe środy w godz.od 11.00 – 16.00.