Dofinansowania do zadań publicznych 2015

Zarząd Fundacji „W jedności siła” informuje, że otrzymał dofinansowanie do zadań publicznych z Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski oraz Powiatu Ostrowskiego.

W ramach otrzymanych środków finansowych będzie prowadzona rehabilitacja, terapia psychologiczna oraz masaż na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz Powiatu Ostrowskiego.

Wzorem lat ubiegłych będą prowadzone działania profilaktyczne w Szkołach Podstawowych i Gimnazjach  z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Powiatu Ostrowskiego.

Jednocześnie informujemy, że otrzymaliśmy wsparcie finansowe do: I Powiatowego Festynu Integracyjnego  oraz Obchodów Dnia Dziecka, który odbędzie się w dniu 30 maja 2015 r. na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Parczewie na który serdecznie zapraszamy!