Porady prawne listopad 2015

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na ostatnie bezpłatne porady prawne, które odbędą się w dniu 25.11.2015r. o godz.16.30 w siedzibie Ostrowskiego Stowarzyszenia Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane w budynku PCPR w Ostrowie Wielkopolskim przy al. Słowackiego 1c.

Wejście do biura Stowarzyszenia od tyłu budynku PCPR w Ostrowie Wielkopolskim.

Serdecznie zapraszamy.

1 Komentarz:

1. Sympatyk Fundacji

Gratulacje! Tak trzymać. Jesteście chyba jedyną Fundacją w Ostrowie Wielkopolskim, która tak prężnie działa. Bardzo dużo słyszałem opinii pozytywnych o Waszych działaniach na rzecz osób niepełnosprawnych, którym zapewniacie rehabilitację oraz imprezy kulturalne. Chyba po raz pierwszy odważyliście się podjąć bardzo trudną tematykę o seksualności osób niepełnosprawnych, która do tej pory była zamiatana pod dywan. Chwała Wam za to!