Ostatnie porady prawne listopad 2015

Szanowni Państwo,

W ramach ostatnich bezpłatnych porad prawnych, które odbędą się 25.11.2015r. o godz. 16.30  w budynku PCPR ( w siedzibie Ostrowskiego Stowarzyszenia Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane) będą poruszane prawne zagadnienia dotyczące życia seksualnego osób małoletnich i niepełnosprawnych umysłowo.

Serdecznie zapraszamy rodziców, opiekunów osób niepełnosprawnych, którzy  już dziś lub w przyszłości będą mierzyć się z takimi problemami.

Projekt pn. „Problemy z seksualnością osób niepełnosprawnych” otrzymał dofinansowane ze środków Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.

Już dziś serdecznie zapraszamy!

1 Komentarz:

1. Wspaniała inicjatywa. Nareszcie można za darmo zasięgnąć porady prawnej. Niesamowita atmosfera i bardzo fachowe porady. Mam nadzieje ze spotkamy się jeszcze w przyszłości.